Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Rian, Johs. (1891-1981)
Gutt på kjøkken

Olje på lerret
68x57
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000

Tilslag NOK 420 000