Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1981
Olje på lerret, oppklebet på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: J Rian 81
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000
33x41
Vurdering