Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Ransve, Bjørn (1944-)
Komposisjon 1992

Olje på lerret
125x125
Signert og datert på baksiden av lerretet: Bjørn Ransve 1992

Ransve P92-17

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Tilslag NOK 130 000