Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Ransve, Bjørn(1944-)
Komposisjon 1992

Olje på lerret
125x125
Signert og datert på baksiden av lerretet: Bjørn Ransve 1992

Ransve P92-17

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 130 000