Ransve, Bjørn(1944-)
Komposisjon 1992
Olje på lerret
125x125
Signert og datert på baksiden av lerretet: Bjørn Ransve 1992
Ransve P92-17
Vurdering
NOK 100 000–120 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 130 000
Olje på lerret
125x125
Ransve P92-17
Vurdering
NOK 100 000–120 000