Wold, Roar(1926-2001)
Komposisjon 1976/77
Olje på lerret
126x88
Signert og datert på baksiden av lerretet: Roar Wold 1976/77
Signert på baksiden, på blindrammen: Roar Wold
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 85 000