Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Wold, Roar (1926-2001)
Komposisjon 1976/77

Olje på lerret
126x88
Signert og datert på baksiden av lerretet: Roar Wold 1976/77

Signert på baksiden, på blindrammen: Roar Wold

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000