Lerin, Lars(1954-)
Kystlandskap 1984
Akvarell på papir
Lysmål:71x99
Signert og datert nede t.v.: L Lerin 84
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 53 000
Akvarell på papir
Lysmål:71x99
Vurdering