Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Lerin, Lars (1954-)
Kystlandskap 1984

Akvarell på papir
Lysmål:71x99
Signert og datert nede t.v.: L Lerin 84

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 53 000