Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Lerin, Lars(1954-)
Kystlandskap 1984

Akvarell på papir
Lysmål:71x99
Signert og datert nede t.v.: L Lerin 84

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 53 000