Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Tveter, Kåre (1922-2012)
Vinterlys

Akvarell på papir
Arket: 50x75
Signert nede t.h.: KT

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 16 000