Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterlys
Akvarell på papir
Arket: 50x75
Signert nede t.h.: KT
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 16 000
Akvarell på papir
Arket: 50x75
Signert nede t.h.: KT
Vurdering