Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterlys

Akvarell på papir
Arket: 50x75
Signert nede t.h.: KT

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 16 000