Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Stoltenberg, Matthias(1799-1871)
Arbo, Peter Nicolai (1831-1892), Dahl, Siegwald (1827-1902) og ang. Munthe, Gerhard (1849-1929) Dame med blondekrave, Kavalleri 1882, Esel og Dame med parasoll

Blyant, lavering og akvarell på papir
12x9, 16x20, 12,5x13 og 8,5x5
Påtegnet på verso: Stoltenberg Studie, Signert og datert nede t.h.: P. N A 82., Signert nede t.v.: S Dahl og Signert nede t.v.: GM, også påtegnet på verso: GM

4 stk. tegninger selges samlet. Uinnrammet.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 700