Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Bratland, Jacob (1859-1906)
Spaserende dame, München 1885/Ukjent kunstner: Tre putti

Penn/Penn og lavering på papir
26x11,5 og 25x15
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: J. B. M 85/Usignert

Påtegnet på bakplate: Jakob Bratland München 1885.

2 stk. tegninger selges samlet. Uinnrammet.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 2 000