Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Bratland, Jacob(1859-1906)
Spaserende dame, München 1885/Ukjent kunstner: Tre putti

Penn/Penn og lavering på papir
26x11,5 og 25x15
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: J. B. M 85/Usignert

Påtegnet på bakplate: Jakob Bratland München 1885.

2 stk. tegninger selges samlet. Uinnrammet.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 000