Bratland, Jacob(1859-1906)
Spaserende dame, München 1885/Ukjent kunstner: Tre putti
Penn/Penn og lavering på papir
26x11,5 og 25x15
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: J. B. M 85/Usignert
Påtegnet på bakplate: Jakob Bratland München 1885.
2 stk. tegninger selges samlet. Uinnrammet.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 000