Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Ein farleg leik 2005

Serigrafi
Lysmål: 52,5x52 Motivet: 50x49,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -05

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 65/125 serigrafi
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 13 000