Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Ein farleg leik 2005

Serigrafi
Lysmål: 52,5x52 Motivet: 50x49,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -05

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 65/125 serigrafi
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 13 000