Moore, Henry(1898-1986)
Figurkomposisjon
Litografi
Lysmål: 36x50
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: VI/XXV.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Litografi
Lysmål: 36x50
Signert nede t.h.: Moore
Nummerert nede t.v.: VI/XXV.
Vurdering