Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Moore, Henry(1898-1986)
Figurkomposisjon

Litografi
Lysmål: 36x50
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: VI/XXV.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00