Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Moore, Henry (1898-1986)
Figurkomposisjon

Litografi
Lysmål: 36x50
Signert nede t.h.: Moore

Nummerert nede t.v.: VI/XXV.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering