Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
The Studio 1954

Litografi
Lysmål: 27x38,5
Signert oppe t.v.: Picasso

Datert i platen oppe t.v.: 6.1.54. XIII
Nummerert nede t.v.: 6/10.
Påtegnet nede på arket: "Bon à tirer".
Stemplet på baksiden av arket i et ovalt blått stempel: "SOCC. Pablo Picasso coll. Marina Picasso"
Påtegnet med blyant på baksiden av arket: "Reg Nr 71-".

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 40 000