Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Picasso, Pablo (1881-1973)
The Studio 1954

Litografi
Lysmål: 27x38,5
Signert oppe t.v.: Picasso

Datert i platen oppe t.v.: 6.1.54. XIII
Nummerert nede t.v.: 6/10.
Påtegnet nede på arket: "Bon à tirer".
Stemplet på baksiden av arket i et ovalt blått stempel: "SOCC. Pablo Picasso coll. Marina Picasso"
Påtegnet med blyant på baksiden av arket: "Reg Nr 71-".

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 40 000