Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Kvinnehode 1957

Litografi
Arket: 64,5x50,5 Lysmål: 63x49
Signert og datert i trykket nede t.h.: Picasso 28.6.57
Signert i rødt nede t.v.: Picasso

Nummerert nede t.h.: 196/250

Bloch 838.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 37 000