Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Picasso, Pablo (1881-1973)
Kvinnehode 1957

Litografi
Arket: 64,5x50,5 Lysmål: 63x49
Signert og datert i trykket nede t.h.: Picasso 28.6.57
Signert i rødt nede t.v.: Picasso

Nummerert nede t.h.: 196/250

Bloch 838.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 37 000