Picasso, Pablo(1881-1973)
Kvinnehode 1957
Litografi
Arket: 64,5x50,5 Lysmål: 63x49
Signert og datert i trykket nede t.h.: Picasso 28.6.57
Signert i rødt nede t.v.: Picasso
Nummerert nede t.h.: 196/250
Bloch 838.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 37 000