Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Like før 1966

Serigrafi
Lysmål: 41x40 Motivet: 38,5x38,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -66

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 35/50.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 5 500