Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Like før 1966

Serigrafi
Lysmål: 41x40 Motivet: 38,5x38,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -66

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 35/50.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 5 500