Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Kleiva, Per (1933-2017)
Byen i mennesket 1968

Serigrafi
Lysmål: 50x49
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 69/100
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 9 000