Kleiva, Per(1933-2017)
Byen i mennesket 1968
Serigrafi
Lysmål: 50x49
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 69/100
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 9 000