Onsager, Søren(1878-1946)
Kvinne ved speilet
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Søren Onsager
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering