Kavli, Arne(1878-1970)
Seilbåter, fra Rønnes
Olje på lerret
70x82
Signert nede t.h.: A-Kavli-
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Olje på lerret
70x82
Signert nede t.h.: A-Kavli-
Vurdering