Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Storstein, Aage (1900-1983)
Stilleben 1931

Olje på lerret
58x85
Signert og datert nede t.h.: Aage Storstein -31

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000