Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Stilleben 1931

Olje på lerret
58x85
Signert og datert nede t.h.: Aage Storstein -31

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 260 000