Knoff, Johan(1935-)
Bills Bar and Entertainment New York 1985
Olje på lerret
93x117
Signert og datert nede t.h.: Knoff 85
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
93x117
Vurdering
NOK 15 000