Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Knoff, Johan(1935-)
Bills Bar and Entertainment New York 1985

Olje på lerret
93x117
Signert og datert nede t.h.: Knoff 85

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00