The tree and the moon 1967
Olje på lerret
200x110
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 67
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet. Innbrett av lerretet på 8 cm. oppe og nede utført av Nasjonalgalleriet med tillatelse fra kunstneren. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.
Gallerie Ariel, Paris 1967.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000