Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
The tree and the moon 1967

Olje på lerret
200x110
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 67

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet. Innbrett av lerretet på 8 cm. oppe og nede utført av Nasjonalgalleriet med tillatelse fra kunstneren. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Gallerie Ariel, Paris 1967.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000