Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Sitter, Inger (1929-2015)
Piemonte 1975

Olje på lerret
146x105
Signert og datert nede t.h.: Sitter 75

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Piemonte" Inger Sitter President Harbitz' gt. 19B

UTSTILT:

Kat.nr. 173 skrevet med penn på baksiden, på blindrammen. Også nummerlapp samme sted: 14.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000