Rensing av garn 1951
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 51.
Vurdering
NOK 130 000–150 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000
Olje på plate
61x50
Vurdering
NOK 130 000–150 000