Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Kvinne sittende i hage

Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: Weidemann

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 76 000