Kvinne sittende i hage
Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 76 000
Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 70 000–90 000