Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Placht, Henrik(1973-)
Vigilante VIII "Malachite & Sugilite"

Oljespray og resin på lerret av polyester
190x134
Signert og datert på baksiden av lerretet: Henrik Placht H Plt 2006

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00