Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Koren Bjertnæs, Sverre (1976-)
En varmere vind

Olje på lerret
120x160
Signert på ombretten oppe til høyre på baksiden: S Bjertnæs

Malt i 2020.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000