Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
En varmere vind
Olje på lerret
120x160
Signert på ombretten oppe til høyre på baksiden: S Bjertnæs
Malt i 2020.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
120x160
Malt i 2020.
Vurdering
NOK 120 000–150 000