Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
En varmere vind

Olje på lerret
120x160
Signert på ombretten oppe til høyre på baksiden: S Bjertnæs

Malt i 2020.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 160 000