Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
The tree and the light 1968

Olje på lerret
180x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 68

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet: "Til Niels 23/8 -68 Takk for alt -livet er det du vil det skal være. Anne og Jakob"

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 520 000