Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
The tree and the light 1968

Olje på lerret
180x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 68

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet: "Til Niels 23/8 -68 Takk for alt -livet er det du vil det skal være. Anne og Jakob"

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000