The tree and the light 1968
Olje på lerret
180x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 68
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet: "Til Niels 23/8 -68 Takk for alt -livet er det du vil det skal være. Anne og Jakob"
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 520 000