Mot lyset 1977
Olje på lerret
80x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Proveniens:
Einar Gerhardsen.
Vurdering
NOK 180 000–200 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 330 000