Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Mot lyset 1977

Olje på lerret
80x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Proveniens:

Einar Gerhardsen.

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 330 000