Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Folkeliv ved fjordbredd 1876

Olje på lerret
39x63
Signert og datert nede t.h.: A. Normann Düsseldorf 76

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 37 000