Normann, Adelsteen(1848-1918)
Folkeliv ved fjordbredd 1876
Olje på lerret
39x63
Signert og datert nede t.h.: A. Normann Düsseldorf 76
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 37 000
Olje på lerret
39x63
Vurdering