Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1893
Olje på lerret
56x90
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1893.
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
56x90
Vurdering