Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1893

Olje på lerret
56x90
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1893.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering