Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1893

Olje på lerret
56x90
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1893.

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000