Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Silseth, Eli (1927-1991)
Påskedag

Olje på lerret
100x130
Signert nede t.h.: Eli Silseth

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

UTSTILT:

? kat.nr. 23.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 22 000