Hansen-Krone, Johanne Marie(1952-)
Figurer mot blått 1987
Olje på lerret
200x100
Signert og datert nede t.v.: JMHK 87
Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 33 000
Olje på lerret
200x100
Vurdering