Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Hansen-Krone, Johanne Marie (1952-)
Figurer mot blått 1987

Olje på lerret
200x100
Signert og datert nede t.v.: JMHK 87

Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000