Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Hansen-Krone, Johanne Marie(1952-)
Figurer mot blått 1987

Olje på lerret
200x100
Signert og datert nede t.v.: JMHK 87

Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 33 000