Krouthén, Johan(1858-1932)
Gårdsbruk med frittgående høns 1915
Olje på lerret
72x104
Signert og datert nede t.v.: Johan Krouthén 1915
Svensk kunstner.
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
72x104
Svensk kunstner.
Vurdering