Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Krouthén, Johan(1858-1932)
Gårdsbruk med frittgående høns 1915

Olje på lerret
72x104
Signert og datert nede t.v.: Johan Krouthén 1915

Svensk kunstner.

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000