Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Krouthén, Johan (1858-1932)
Gårdsbruk med frittgående høns 1915

Olje på lerret
72x104
Signert og datert nede t.v.: Johan Krouthén 1915

Svensk kunstner.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering