Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Gausdal

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h: Thv. E

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Thv Erichsen, Fra Gausdal".

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering