Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Heramb, Thore (1916-2014)
Vinter på Sandøy 1999

Olje på lerret
110x150
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb -99

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000