Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Debré, Olivier(1920-1999)
Geiranger 1971

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: OD 71

Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av lerretet: Debré Geiranger 71 (nå skjult av et støttelerret).

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 126 000