Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Debré, Olivier (1920-1999)
Geiranger 1971

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: OD 71

Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av lerretet: Debré Geiranger 71 (nå skjult av et støttelerret).

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000