Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fransk landsby

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 140 000