Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Kristianias østkant

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00