Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Figure

Litografi
Arket: 66x50,5 cm Motivet: 64x50 cm
Signert nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 27/50

Bloch 579.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 160 000