Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Picasso, Pablo (1881-1973)
Figure

Litografi
Arket: 66x50,5 cm Motivet: 64x50 cm
Signert nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 27/50

Bloch 579.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000