Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Kleiva, Per (1933-2017)
Den uverkelege verkelegheit kan i teorien kanskje vera like verkeleg som den verkelege verkelegheit 1965

Olje på lerret
135x150
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -65

Signert og påtegnet med tittel med store bokstaver av kunstneren på baksiden, på blindrammen (to bokstaver mangler i det siste ordet): Den uverkelege verkelegheit kan i teorien kanskje vera like verkeleg som den verkelege verkegheit.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1965, kat.nr. 29.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000