Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning del 1, kat.nr. 1-45: 7. - 15. mai. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Visning del 2, kat.nr. 46-: 21. mai - 2. juni. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Rian, Johs. (1891-1981)
Kloster i Syracuse

Olje på plate
33x41
Dobbeltsignert nede t.v.: J Rian

Datert på baksiden av innrammingen: 1952. Johs. Rian oppholdt seg på Sicilia vinteren 1951 til 1952.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering