Rian, Johs.(1891-1981)
Kloster i Syracuse
Olje på plate
33x41
Dobbeltsignert nede t.v.: J Rian
Datert på baksiden av innrammingen: 1952. Johs. Rian oppholdt seg på Sicilia vinteren 1951 til 1952.
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 32 000