Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning del 1, kat.nr. 1-45: 7. - 15. mai. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Visning del 2, kat.nr. 46-: 21. mai - 2. juni. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Rian, Johs. (1891-1981)
Couleur Malade

Olje på plate
55x46
Signert nede t.h.: JR

Signert, datert og påtegnet med tittel på fransk på baksiden av platen: J Rian 1950 "Couleur Malade" (Syk Farge).

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering