Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Couleur Malade

Olje på plate
55x46
Signert nede t.h.: JR

Signert, datert og påtegnet med tittel på fransk på baksiden av platen: J Rian 1950 "Couleur Malade" (Syk Farge).

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 175 000