Riis, Bendik(1911-1988)
Trestamme og landskap 1968
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede: okt. 1968 malet af Kunstmaleren Bendik Riis
Påtegnet med tittel på baksiden
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 11 500