Riis, Bendik(1911-1988)
Skoglandskap, fra Malmøya 1954
Olje på plate
10x5
Signert og datert ned på midten: 1954 Bendik Riis
Miniatyr.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 3 100
Olje på plate
10x5
Miniatyr.
Vurdering
NOK 3 000