Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Skoglandskap, fra Malmøya 1954

Olje på plate
10x5
Signert og datert ned på midten: 1954 Bendik Riis

Miniatyr.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 3 100