Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Ukjent, kunstner
Madonna med barnet

Olje på lerret
46x38
Usignert

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 5 100