Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fjordlandskap

Olje på lerret
51x76
Signert nede t.h.: JF Eckersberg

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 33 000