Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Holbø, Halvdan(1907-1995)
Snø, Lillehammer 1934

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbö 34.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1938 kat.nr. 103

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00