Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Vinternatt 1938

Olje på lerret
80x95
Signert og datert nede t.h.: SSJ 38

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Høstutstillingen, Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 133
Kunstnernes Hus, Oslo 1941, kat.nr. 14

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00