Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Utsikt over Lillehammer 1945

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00