Holbø, Kristen(1869-1953)
Utsikt over Lillehammer 1945
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Olje på plate
50x61
Vurdering