Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Storstein, Aage (1900-1983)
Fra Wold-Thornes hage, Holmsbu 1951

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -51

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering