Storstein, Aage(1900-1983)
Fra Wold-Thornes hage, Holmsbu 1951
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -51
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Olje på plate
38x46
Vurdering