Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Fra Wold-Thornes hage, Holmsbu 1951

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -51

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00