Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Johannessen, Jens (1934-)
Til Brit 1975

Litografi
Lysmål: 66x50, Motivet: 62x48
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 75.

Nummerert nede t.v.: 11/50

Wiig 21.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 2 500