Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Johannessen, Jens(1934-)
Til Brit 1975

Litografi
Lysmål: 66x50, Motivet: 62x48
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 75.

Nummerert nede t.v.: 11/50

Wiig 21.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 2 500