Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Rød komposisjon 1969

Olje på plate
50x43
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. -69.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 22 000